KONST / Litografier / Litografiskt tryck 9076387
nr 907 6387
Litografiskt tryck
Stockholmsmotiv, Stanislaw, signerad i trycket, motivet: 39x49
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 19:02:54
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr